Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?


unoisebag.com'a üye olmadan da ziyaretçi olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bununla beraber siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve gerekli durumlarda sizinle iletişime geçilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?


Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda şifre sıfırlama linkiniz e-posta adresinize gönderilecektir.Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?


Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken giriş yaptığınız iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için üyelik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.Fiyatlarınıza KDV dahil mi?


unoisebag.com'da gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Alışveriş sepetinizde ürün bedeli ve tüm ilgili vergiler ayrıca gösterilmektedir.Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?


unoisebag.com tüm ödemelerde iyzico güvenli ödeme sistemi altyapısını kullanmaktadır. iyzico güvenli ödeme sistemi üzerinden tüm kredi kartları ile işlem yapabilirsiniz. Tüm banka kartlarına 3 taksite kadar vade farkı olmadan, 3 taksit üzerinde ise değişen vade farkları ile taksit imkanı bulunmaktadır.Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?


Satın almış olduğunuz ürünleri kapıda ödeme seçeneği ile dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile güvenle ödeyebilirsiniz.Kapıda ödeme ile satın aldığım ürünü taksitlendirebilir miyim?


Kapıda ödeme ile satın almış olduğunuz ürünleri kredi kartınız ile tek çekim olarak ödeme yaptıktan sonra anlaşmalı olduğunuz bankayı arayarak veya mobil uygulamanız üzerinden taksitlendirebilirsiniz.unoiebag.com'dan alışveriş yapmak güvenli mi?


Kredi kartınızla ilgili bilgiler iyzico güvenli ödeme sistemlerinin sağladığı PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, unoisebag.com tarafından kredi kartınıza ait herhangi bir bilgi saklanmamaktadır.Kişisel bilgilerim unoisebag.com'da güvende mi?


Üyelik kaydı ve alışveriş işlemi sırasında verdiğiniz tüm bilgiler üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.Ürün temin koşulları nelerdir?


unoisebag.com üzerinden satılan ürünler depo stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün depodaki stoğu kontrol edilmektedir. Stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.Teslimat süresi ne kadardır?


unoisebag.com'da satılan tüm ürünler Unoise deposundan tedarik edilerek 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. (Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.) Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 2 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 2 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.Hızlı teslimat seçeneği var mıdır?


İstanbul içi gönderilerde siparişi takip eden ilk iş günü içerisinde hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza yansıtılacaktır.unoisebag.com'daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?


unoisebag.com sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine, belirli aralıklarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilecektir.unoisebag.com'da satılan ürünler orijinal mi?


unoisebag.com, Unoise markasının resmi satış sitesidir. Bu nedenle tüm ürünlerimiz orijinaldir.Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?


unoisebag.com’dan aldığınız ürünlerde kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır. İstanbul içi gönderilerde ilk iş günü içerisinde hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza 60TL yansıtılacaktır.Ön Sipariş Nedir?


Ön sipariş, stokta olmayan ürünün, üretim sürecindeyken şahsınız adına ayırılması demektir. Bir ürünün stoğu olmadığında ürün sayfasında açıklamalı olarak ön sipariş sürecinde olduğu tarafınıza iletilmektedir.


Ürünün gönderileceği tarih ile birlikte ön sipariş hakkında detaylara ürün sayfasındaki açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.


Ön siparişlerde, yoğunluk kaynaklı teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir.

 

Bu bilgiler yeterli değil mi?